Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Profesjonalna organizacja webinarów i różnego rodzaju spotkań wirtualnych

Informacje dla osób chcących zorganizować spotkanie online współpracując z PLATINUM MEDIA są opublikowane na witrynie internetowej. Na dodatek pracownicy z chęcią się nimi podzielą, kiedy ktoś się z nimi kontaktuje. Spotkania mogą mieć charakter edukacyjny, informujący lub marketingowy. Przekazywane są zawsze w czasie rzeczywistym, za pomocą nowocześnie przygotowanej platformy. Kompletna obsługa webinarów odbywa się przy użyciu technologii strumieniowania sygnału do sieci.

Specjaliści zajmują się reklamy wydarzenia w Internecie, w sposób stuprocentowo dopasowany do grupy docelowej. Będzie to odwoływało się również do oddziaływań w mediach społecznościowych, co obecnie jest trendy. Sposób promocji będzie zawsze dostosowany do spodziewanej ilości uczestników. Webinar będzie odbywać się na platformie broadcastowej, posiadającej dużo funkcji. Dlatego spotkania online jest indywidualnie opracowana.

Wystarczy się logować oraz otworzyć pokój spotkań, a następnie skorzystać z łatwego w obsługiwaniu interfejsu. Co ważne, każdy z webinarów można zapisać i odtworzyć stricte wówczas, kiedy ma się taką chęć. Jest to na przykład dobre dla osób, jakie w danym czasie nie mogą brać udziału w spotkaniu online. Specjaliści z PLATINUM MEDIA dbają o to, by dany event był bardzo dobrze odbierany i posłużył promowaniu działalności klienta. Firma dysponuje prywatną platformą broadcastową, nadającą się do personalizacji.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY