Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Strona główna » Jakie zalety mają tak często stosowane kurtyny magazynowe

Jakie zalety mają tak często stosowane kurtyny magazynowe

W różnych halach magazynowych czy produkcyjnych, lecz również i wielu budynkach firmowych stosowane są często rozmaite drzwi czy bramy. Są one montowane one zarówno między pomieszczeniami w środku, jak też i na zewnątrz. Jeżeli z takich miejsc będzie się korzystać jedynie od czasu do czasu, to wówczas mogą być one spokojnie zamykane.

Zupełnie inaczej sytuacja się przedstawia, kiedy przechodzić przez nie często będą pracownicy lub przejeżdżać jakieś firmowe pojazdy, przykładowo wózki widłowe. W takim przypadku każdorazowe otwieranie nie tylko będzie mocno niewygodne, lecz również i zabierające dużą ilość czasu. Z kolei nie w każdym przypadku się da zostawić drzwi otwarte lub nawet je całkiem ściągnąć. Między obiema stronami pojawić się bowiem mogą różnice w temperaturze, jak też zapylenie, kurz czy trudne atmosferyczne warunki.

W tego typu sytuacjach pomyśleć jednak można o rozwiązaniu, które z powodzeniem stosowane jest od wielu lat w różnego rodzaju firmach. Chodzi tu mianowicie o kurtyny PCV, zrobione z folii PCV. Dzięki temu, że foliowe paski są różnej grubości i po zawieszeniu zachodzą na siebie, to w skuteczny sposób oddzielają różne pomieszczenia. Ale jednocześnie naprawdę prosto można przez nie przejechać czy przejść, a po tym bardzo szybko wracają do pierwotnych kształtów. Szerokość takich pasków wynosić może od kilku do kilkunastu centymetrów, a oferowane są one zarówno przezroczyste, cieszące się największą popularnością, jak również w wielu różnych kolorach.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz