Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Strona główna » Magazynowe kurtyny – czym one są i jak się je wykorzystuje

Magazynowe kurtyny – czym one są i jak się je wykorzystuje

Rozplanowanie magazynu, hali sklepowej czy produkcyjnej tak, aby dało się z nich korzystać wygodnie, wymaga zastosowania paru ciekawych rozwiązań. Jednym z nich są kurtyny magazynowe, które od dawna się cieszą dużą popularnością i sprawdzają się świetnie w takich zadaniach. Tego typu kurtyny są najczęściej robione z foliowych pasów mających różną szerokość.

Przeważnie ta folia będzie gruba i solidna, z tego też powodu wytrzyma bez problemu codzienne użytkowanie przez długi okres czasu. Takie paski zależnie od miejsca zamontowania mieć mogą między kilka a kilkanaście centymetrów, a zasłaniają nawet kilkumetrowe otwory. Przeważnie się je przyczepia na górnej belce takiego otworu, lecz spotkać też można przesuwne wersje. Wówczas paski montuje się w specjalnej ramce, jaką w razie potrzeby można odsunąć i całkowicie otworzyć otwór.

Najczęściej są spotykane w wersji przezroczystej, ale w razie potrzeby nie będzie żadnego problemu żeby znaleźć w sprzedaży inne kolory. Głównym plusem tego typu kurtyn jest skuteczne, a równocześnie wygodne zabezpieczenie bram czy drzwi. Wiszące paski nachodzą na siebie, przez co chronią środek przed wiatrem, niską temperaturą czy pyłem i kurzem. Bez żadnych problemów da się przez nie przejść lub przejechać, i po tym wracają same do swojej pozycji. Ta metoda jest również wykorzystywana bardziej wszechstronnie. Za jej pomocą można na przykład wyznaczać stanowiska pracy, zrobić zabezpieczenie maszyn czy dzielić pomieszczenia na mniejsze.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz