Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Opakomar: wytwórca opakowań podarunkowych

Typy opakowań, które wytwarza Opakomar są różne, wobec czego kupujący chętnie decydują się na to, by zlecenia realizować dokładnie w tym miejscu, ponieważ wiedzą, iż mają sposobność zamawiać te pudełka ozdobne, które będą spełniały ich oczekiwania. Propozycja sprzedażowa obejmuje: pudełka ozdobne – Standard, pudełka ozdobne – Exclusive, pudełka z logo oraz pudełka okładkowe z magnesem. Niezależnie od tego, jakie kupujący zamówi pudełka ozdobne na prezent, może spodziewać się, że będą one wykonane wzorcowo oraz w krótkim czasie.

Typ pudełka zależy w głównej mierze od tego, co ma się w nim znaleźć. Opakowania są wykonane z mikrofali o gramaturze 385 gr oraz oklejone są kolorowym papierem. Mogą mieć ściągane wieczko, wstążki albo magnes. Grubość ścianki to około 1,8 do 2 milimetrów, a gramatura ma od 90 do 130 gr. Minimalne z zamówień, jakie można składać na pudełka ozdobne prezentowe to 50 sztuk.

Opakowania są od razu gotowe do użytku i nie trzeba ich złożyć. Sztywne opakowania ozdobne wyglądają bardzo dobrze i ukazują renomę marki, jaka w nie inwestuje. Mogą być oklejone jednokolorową lub wielokolorową okleiną zewnątrz. Wymiary, jakie posiadają opakowania ozdobne na prezent są opublikowane w asortymencie, ale też można decydować się na składanie zamówienia spersonalizowanego.

Na dodatek opakowania ozdobne prezentowe w wersji Exclusive są kaszerowane. Pudełka z logo mogą zostać wykonane dowolnymi metodami: hot stampingu, druku sitowego albo offcetu. Ciekawie prezentują się pudełka okładkowe z magnesem. Wskazany producent opakowań ozdobnych zatroszczył się o to, żeby równocześnie były ekskluzywne i użyteczne.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY