Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Strona główna » Z rodziną na wakacje – czym jechać?

Z rodziną na wakacje – czym jechać?

Zawsze fascynowały mnie góry. Były dla mnie nieodkrytą kartą, jaka coraz bardziej staje się tajemnicza. Najwspanialsze wakacje, jakie przeżyłam były w tamtym roku. Pojechałam do Zakopanego. To najlepsze miejsce na Ziemi! Nie potrafię jeździć na nartach oraz w ogóle nie kocham zimy, niemniej jednak za to wolę lato, bowiem w owym czasie można mnóstwo zwiedzać oraz bardzo dużo się nauczyć – wypróbuj przyczepa campingowa.

Stale poznając nowe miejsce przygotowuję się do aktywnego zwiedzania. Tak samo było tym razem. Tuż po tym jak zadomowiłam się w hotelu wybrałam się na Gubałówkę. Kolejka torowa liniowa była nieco zatłoczona, jakkolwiek jazda była przychylna. Na szczycie ujrzałam śliczny krajobraz Zakopanego. W owym czasie zakochałam się w tym miejscu. Spędziłam tam kilka godzin rozmyślając oraz napawając się krajobrazem.

Było to niesłychanie relaksujące. Przed zjazdem na dół postanowiłam coś zjeść, przez co skierowałam swoje działania do bufetu na Gubałówce. Autentycznie góralskie jedzenie było smaczne. Kiedy tak właściwie zjechałam na dół, stwierdziłam, iż można nieraz być szaloną na całego. Przed Gubałówką na placu stał duży żuraw i zobaczyłam, że ludzie skaczą na linie. Pomyślałam, czemu mam nie posmakować.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

There is 1 comment

Dodaj komentarz