Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Nowoczesne domy na wodzie

Zabezpieczenia i design w apartamencie na wodzie od marki SHOGUN HOUSEBOAT to najlepsze dowody na to, że jest to inwestycja jakiej warto się podjąć. Posadzka na znajdującym się na dole pokładzie jest zabezpieczana technicznie, termicznie, dźwiękowo, a także antywilgociowo. Jej powierzchnię użytkową budują wysokiej jakości, wodoodporne winylowe panele podłogowe. W łazience można z kolei wyszukać ceramiczne płytki podłogowe.

Ściany zewnętrzne zabezpieczone są przed czynnikami atmosferycznymi elewacją pod postacią wysokiej jakości paneli elewacyjnych. Wszystkie ścianki od środka wykładane są natomiast panelami ściennymi. Ścianki wewnętrzne również są nimi wyłożone, a na dodatek są wytłumione akustycznie. Każdy pływający dom ma okna z polichlorku winylu, z dwoma szybami, zlicowane z konstrukcją. Drzwi wejściowe na dziobie wyposażone są w zamek patentowy. Dach ma odporne na deszcz opierzenie i dostosowany jest konstrukcją do tarasu rekreacyjnego. Elewacja jaką posiada pływający dom jest stalowa, pospawana oraz cynkowana ogniowo.

Podstawę stanowią natomiast solidne elementy wypornościowe, a więc osiem pływaków z polietylenu przymocowanych do elewacji zrobionej ze stali pod dolnym pokładem. Luksusowe apartamenty na wodzie SHOGUN HOUSEBOAT to ciekawa alternatywa dla osób, które nie zamierzają spędzić urlopu w obiekcie hotelowym albo chcą być oddzielone od pozostałych osób. Domy na wodzie są projektowane w oparciu o wysokie standardy, co potwierdzają certyfikaty i kupujący mają możliwość wierzyć w to, iż dobiorą idealne wyjście.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY