Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Kurtyny paskowe od firmy Kiner

Kurtyny paskowe od firmy Kiner są przegrodami izolującymi cieplnie oraz dźwiękowo pomieszczenia konkretnych budynków z otwartą bramą lub przejściami na czas przewożenia towarów. Jest to ekonomiczny oraz jednocześnie bardzo efektywny sposób na rozdzielenie dużych pomieszczeń na mniejsze sekcje. Kurtyny paskowe zrobione są z pasów PCV mających sporą odporność na wpływ preparatów chemicznych, odpornych na zniszczenia mechaniczne. Są także nad wyraz elastyczne.

Klienci, jacy w podanej firmie chcieliby się zaopatrzyć w kurtyny paskowe mają do wybrania opcje standardowe a także wzmacniane. Wyjątkową propozycją w katalogu są kurtyny ochraniające przed promieniowaniem świetlnym podczerwonym oraz UV. Skuteczna osłona przed utratą ciepła a także wnikaniem do środka budynku chłodnego powietrza to duża zaleta wskazanych kurtyn. W dodatku zagwarantowana jest też izolacja dźwiękowa, jaka obniża bardzo poziom hałasu.

Zwykle więc taka kurtyna używana jest tam, gdzie znajdują się sprzęty produkcyjne jakie wytwarzają problematyczny hałas. Kurtyny produkowane w podanej firmie perfekcyjnie izolują wnętrza przed wilgocią, deszczem, a także innymi, negatywnymi czynnikami atmosferycznymi. Dodatkowo są zaporą dla pyłów, dymu, zakurzenia i oparów. W efekcie maszyny znajdujące się w konkretnym pomieszczeniu przez długi czas będą pracować bez awarii. Takie kurtyny najczęściej montuje się na halach produkcyjnych, w magazynach i centrach logistycznych, w laboratoriach badawczych oraz w różnych obiektach handlowych i usługowych.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY