Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Strona główna » Wózek do przewozu chorych na leżąco – Sklep medyczny www.euro-medical.pl – Sprawdź

Wózek do przewozu chorych na leżąco – Sklep medyczny www.euro-medical.pl – Sprawdź

Prowadzisz klinikę czy prywatny szpital, jesteś oddziałową lub zajmujesz się zaopatrzeniem szpitali – szukasz wózków do przewożenia chorych na leżąco? A może szukasz zwykłego wózka inwalidzkiego. Służymy pomocą abyś mógł zakupić sprzęt medyczny z którego będziesz zadowolony przez lata użytkowania na nim. Zanim zdecydujesz się na zakup przeczytaj poniższy artykuł i porządnie zastanów się nad wybranym asortymentem tylko po to żebyś w przyszłości nie żałował swojego wyboru. No początek zastanów się jakie funkcje powinien posiadać Twój nowy wózek do przewozenia chorych?

Opcje wózka, które należy wziąć pod uwagę wybierając wózek do transportu chorych.

– Czy zależy Ci na tym żeby wózek miał regulowaną wysokość? Na rynku Polskim znajdują się wózki o stałej wysokości – ale czy takiego potrzebujesz? Zastanów się czy nie lepszym modelem będzie wózek do transportu chorego z hydraulicznie regulowaną wysokością? Ta funkcja pozwala na prawidłowe funkcjonowanie personelowi medycznemu ale stanowi też o wysokiej wygodzie dla chorego. Salowy pracować będzie w dobrej pozycji, by szybko i wygodnie posadzić chorego na wózku inwalidzkim. Wózek o regulowanej wysokość umożliwia przeniesienie chorego na wózek bez konieczności jego przenoszenia.Warty odnotowania jest fakt że na rynku można znaleźć wózki o hydraulicznej regulacji wysokości oraz o ręcznej regulacji wysokości. Te ostatnie są trochę bardziej uciążliwe. Wózki o śrubowej regulacji wysokości wymagają poświęcenia większej ilości siłowej przez personel medyczny a wiemy że stanowią go w znaczniej mierze płeć kobieca. Przy zakupie wózka polecamy zabrać ten fakt wziąć pod uwagę.

Wybierając wózek do przewożenia chorych zaleca się wziąć pod uwagę jego nośność. Obciążenie odnosi się do maksymalnego obciążenia, jakie może utrzymać wózek do przewozenia chorych. Im wyższa nośność wózka – tym lepsza użytkowność wózka. Czemu tak jest?, ponieważ wózki o powiekszonym udźwigu produkowane są z grubszych profili stalowych. Taki wózek z założenia będzie dłużej służył Ci w pracy.
 Zobacz pełną ofertę na wózki do przewożenia chorych w firmie Euro-Medical z Żywca
Zaryzykuj i obdarz zaufaniem Euro-medical przy doborze sprzętu medycznego i aparatur medycznej. Sprawdź naszą stronę WWW i nasz asortyment który tam się znajduje. Główne kategorie produktów to: łóżka szpitalne, wózki zabiegowe, fotele zabiegowe, szafki przyłóżkowe, aparaty ktg, aparaty EKG, puls oksymetry. Postaw na kompleksową albo indywidualną realizację. Zapraszamy do kontaktu:

F.H.U. Euro-Medical
ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz